0086-575-87375906

Të gjitha kategoritë

Mirë se vini në Panairin 134th Canton

2023-10-15

Panairi i 134-të i kantonit vjeshtor mbahet që nga 15 tetori dhe është nder për Grupin Fengqiu që të marrë pjesë në këtë ekspozitë si ekspozues. Stenda jonë ndodhet në 20.2A21-22/B03-04 dhe ne mezi presim t'ju takojmë në ekspozitë.

微 信 图片 _20231016111826


Kategoritë e nxehta