0086-575-87375906

Të gjitha kategoritë

Mirë se vini në IE Expo China 2022!

2022-11-15

IE expo China 2022, si një ekspozitë anëtare e Panairit të 24-të të Hi-Tech të Kinës (CHTF), do të mbahet nga 15 -17 nëntor 2022 në Shenzhen.

Si shfaqja kryesore mjedisore e Azisë, IE expo China 2022 ofron një platformë efektive biznesi dhe rrjeti për profesionistët kinezë dhe ndërkombëtarë në sektorin e mjedisit dhe shoqërohet me program konferencash tekniko-shkencore të klasit të parë. Është platforma ideale për profesionistët në industrinë e mjedisit për të zhvilluar biznes, shkëmbim idesh dhe rrjetesh.

微 信 图片 _20221207101615

Rreth 650 ekspozues pritet të shfaqin teknologjitë e tyre të avancuara në këtë ekspozitë. Në kombinim me Panairin Ndërkombëtar të Teknologjisë së Lartë në Kinë (CHTF), ekspozita mirëpriti më shumë se 100000 vizitorë profesionistë. Si ekspozues për shumë vite, në këtë ekspozitë mori pjesë edhe Grupi Fengqiu.

Numri ynë i kabinës ështëF11. Ju ftojmë sinqerisht të merrni pjesë në këtë ekspozitë. Le të punojmë së bashku për të krijuar mundësi biznesi!

微 信 图片 _20221207101631

Për më shumë informacion, ju lutemi kushtojini vëmendje faqes zyrtare të kësaj ekspozite--https://www.ie-expo.com/


Kategoritë e nxehta