0086-575-87375906

сите категории

Добредојдовте на 134th кантонски саем

2023-10-15

134. Есенски кантонски саем се одржува од 15 октомври и чест за Fengqiu Group е да учествува на оваа изложба како излагач. Нашиот штанд се наоѓа на 20.2A21-22/B03-04 и со нетрпение очекуваме да се сретнеме на изложбата.

微 信 图片 _20231016111826


Жешки категории