-0086 575 87375906-

сите категории

ПОВЕЛЕТЕ НА НАШИОТ ШТАНР НА 133. САЕМ КАНТОН

-2023 03 29-

微 信 图片 _20230329111646

I"мило ми е да ве информирам дека wќе присуствува на 133САЕМ НА КАНТОН fROMАприл. 15-19, 2023, срдечно сте добредојдени да не посетите. Број на нашиот штанд:17.2J46,Ќе ве чекаме.

微 信 图片 _20230329111643