-0086 575 87375906-

сите категории

ДОБРЕДОЈДОТ ДА СЕ НАШИОТ РОД ВО 126TH CANTON FAIR

-2019 09 29-

Willе присуствуваме на 126th КАНТОН САМО, вие сте топло добредојдени да не посетите.

Нашиот број на штанд: 8.0G03-04

Од 15-19 октомври 2019 година

Во комплексот саем за увоз и извоз во Кина во Гуангжу во Кина

Бр.380, Yuejiang Zhong Road, Гуангжу, Кина

Willе те чекаме