-0086 575 87375906-

сите категории

Добредојдовте на IE expo China 2022!

-2022 11 15-

IE expo China 2022, како членка на изложбата на 24-тиот кинески саем за Hi-Tech (CHTF), ќе се одржи од 15 до 17 ноември 2022 година во Шенжен.

Како водечко еколошко шоу во Азија, IE expo China 2022 нуди ефикасна деловна и мрежна платформа за кинески и меѓународни професионалци во секторот за животна средина и е придружена со првокласна техничко-научна конференциска програма. Тоа е идеална платформа за професионалци во индустријата за животна средина да развијат бизнис, да разменуваат идеи и да се поврзат.

微 信 图片 _20221207101615

На оваа изложба се очекуваат околу 650 излагачи да ги покажат своите напредни технологии. Во комбинација со Кинескиот меѓународен саем за висока технологија (CHTF), изложбата прими повеќе од 100000 професионални посетители. Како излагач долги години на оваа изложба учествуваше и Fengqiu Group.

Бројот на нашиот штанд еF11. Искрено ве покануваме да присуствувате на оваа изложба. Ајде да работиме заедно за да создадеме деловни можности!

微 信 图片 _20221207101631

За повеќе информации, ве молиме обрнете внимание на официјалната веб-страница на оваа изложба--https://www.ie-expo.com/